Letošní setkání na Sněžce

ve čtvrtek 16.1 jsme se sešli s našimi kamarády k uctění památky Honzy Messnera a Štefana Spusty na Sněžce. Jako při každém setkání byly na památník upevněny věnce za okrsek a oblast a proneseno pár vzpomínkových vět.

Děkujeme všem, kdo věnoval alespoň vzpomínku na tuto událost. Příští rok bude 40. výročí a akce se uskuteční v jiném čase ve spojení se setkáním členské základny oblasti Krkonoše.

Závěr akce jsme završili návštěvou oblíbené a pohostinné Chalupy na Rozcestí.

Akce dřevo a zářiová schůze

Jak bylo nahlášeno, uskutečnila se v září akce "dřevo služebna" na které jsme vyrobili několik metrů otopu. Po skončení výroby jsme se sešli k posezení v hospodě na rinku, kde jsme odhlasovali několik důležitých povinností a rozdělili úkoly směrem k zútulnění nového domu. Jelikož nebyla tato schůze oficiální, s ohledem na časovou tíseň náčelníka a několika dalších členů, nebyla zde probírána provozní témata chodu okrsku, ale pouze informace pro dobrou součinnost se stavbou služebny. Jak je na fotkách patrné, i tak se některé návrhy neobešli bez důrazné rozpravy. Přesto se nakonec podařilo všechny návrhy schválit a dosáhnout shody nad navrženýmy úkoly.

Proces předložení jednoho z návrhů ....

 

Olympic na Luční boudě

   Dne 18.1.2013 se na Luční boudě uskutečnil koncert skupiny Olympic za účasti členů okrsku a jejich rodinných příslušníků. Děkujeme skupině Olympic za jejich profesionální vystoupení v oblasti hudební i společenské. Akce měla mezi návštěvníky mimořádný ohlas. Zároveň se těšíme na setkání na dalších Vašich koncertech

MUZICE A HORÁM ZDAR